HR (Netpeak Agency)

  1. Кратко описание на позицията

    Позицията е подходяща за инициативен, енергичен и отговорен човек, който има опит и познания в областта на HR.

  2. Основни изисквания към бъдещия колега на тази позиция:

    1. Професионални знания и умения.

      1. Доказан, работен опит по подбор на персонал;

      2. Познания по английски език, поне на ниво Intermediate;

      3. Работно ниво на руски език ще се счита за сериозно предимство;

      4. Познания за методологиите за подбор на персонала;

      5. Умение за работа с Google Docs.

    2. Лични качества.

      1. Желание да се развива в областта с придобиване на допълнителни знания за психологията и мотивацията на служителите;

      2. Отлични комуникационни умения, умение да предразполага и да оказва подкрепа;

      3. Умения за работа в режим с много задачи;

      4. Умение да се изразявате грамотно и ясно;

      5. Умение да общувате с непознати и да поемате отговорност за преценката си.

  3. Функционални задължения.

    1. Подпомага служителите в периода на обучение;

    2. Следи и подпомага кариерното развитие на служителите във фирмата;

    3. Осъществява месечни HR срещи със всички служители във фирмата;

    4. Предлага и организира различни team-building мероприятия за сплотяване на колектива;

    5. Поддръжка и развитие на вътрешната система за геймификация;

    6. Внедряване на методологиите и адаптиране на HR-процесите на Netpeak Group в рамките на българския екип;

    7. Идентифицира нуждите от нови служители и критериите за подбор, в тясно сътрудничество със CEO и ръководителите на екипи;

    8. Дефинира описания на позициите и изискванията към кандидатите;

    9. Набира подходящи кандидати чрез различни онлайн канали;

    10. Организира процедурата за селекция и интервюта с подходящите кандидати;

    11. Присъства на подходящи събития за подбор на персонал;

    12. Осъществява партньорство с образователни институции за подбор на кадри сред учащите;

  4. Какво предлагаме на колегата на тази позиция?

    1. Възможност за получаване на безценен опит и професионално израстване.
    2. Удобен работен график: от 8 (10) до 17 (19).
    3. План за кариерно развитие.
    4. Затворен форум, Уикипедия на Netpeak и собствена библиотека.
    5. Фирмени събития и забавления.
    6. Трудов договор и 20 работни дни платен отпуск.
  5. За какво работи нашият «HR»?

    Предлагаме мотивираща работа в динамична компания.

  6. Критерии, по които ще се оценяват резултати на работата на този специалист.

    Постигане на KPI.

  7. Наличие на командировки и техния процент от работното време.

    Доста рядко са възможни командировки (0-5%).

  8. Съотношение на работа в офиса и срещи с клиенти.

    100% работа в офис.

  9. Какво е лошото в работата на тази позиция?

    Необходимо е бързо да се навлезе в задачите.

  10. Място на специалиста в структурата на компанията:

    1. Отделът, където ще работи специалистът.

      Netpeak Bulgaria

    2. Брой на колегите в отдела.

      1

    3. На кого се подчинява този колега.

      CEO of Netpeak Bulgaria

    4. Предполага ли се наличие на подчинени, техен брой.

    5. Възможното кариерно развитие на тази позиция.

      По индивидуален план.

  11. Условия за работа:

    1. Продължителност на изпитателния срок.

      2 месеца (заплащат се)

    2. Наличие на бонуси.

  12. Какво да направя, за да работя на позиция «HR»?

    Да се попълни анкетата, да се направи тестово задание и да се преминат 2 интервюта.

Кандидатстване за тази роля

Този сайт използва "бисквитки" и други технологии за проследяване, за да ви помогне да навигирате и възможността ви да предоставяте обратна връзка, да анализирате използването на нашите продукти и услуги, да помагате в нашите рекламни и маркетингови усилия за по-добро удобство на потребителите.