Мениджър за първоначална обработка на запитвания (Netpeak Agency)

  1. Кратко описание на позицията

    Онлайн маркетинг агенция Netpeak търси мениджър за първоначална обработка на запитвания за услуги, който има познания в сферата на онлайн маркетинга. Имаме нужда от активен, енергичен и умен човек, за когото трудностите по пътя към целта не са причина да спре, а възможност да намери друг начин, може би дори по-лесен и кратък.

  2. Основни изисквания към бъдещия колега на тази позиция:

    1. Професионални знания и умения.

      1. Наличие на минимална представа за това какво е SEO и PPC.
      2. Желателно е владеенето на английски език на ниво не по-ниско от Intermediate.
      3. Умение за водене на преговори.
      4. Умение за активни телефонни продажби.
      5. Умение да слушате и да разбирате клиента и потребителя.
      6. Способност за правилно и ясно излагане на мислите си писмено без проверка в MS Word.
    2. Лични качества.

      1. Умение да завърши започнатото докрай, независимо от трудностите и препятствията, които възникват по пътя.
      2. Способност за лесни бизнес запознанства.
      3. Самоорганизираност и способност за самостоятелно обучение и предобиване на нови знания (ние вярваме в принципа “Невъзможно е да научиш някого, може единствено сам да се научиш”).
      4. Умение винаги да си поставяш въпроса “Защо?” преди да направиш нещо, дори "някой да е поискал да се направи това".
      5. Умение за работа в условията на мултизадачност.
      6. Позитивно мислене, честност, отговорност, умение за работа под стрес и енергичност - това не са само думи в CV-то ви, а характеристики, които наистина трябва да са ви присъщи.
    3. Ще бъде плюс.

      1. Опитът на длъжността “мениджър продажби на услуги” в сферата на онлайн маркетинга.

      2. Опитът в студените продажби.

      3. Образованието в сфера IT.

  3. Функционални задължения.

    1. Обработка на входящи запитвания от сайта и телефонни обаждания (топли продажби) — 95%.
    2. Изграждане на контакти и взаимоотношения с партньори за съвместна дейност - 5%.
  4. Какво предлагаме на колегата на тази позиция?

    1. Трудов договор и 28 календарни дни платен отпуск.
    2. Възможност за обучение и развитие: опит и помощ от служителите ни, помощ в професионалната адаптация, обучение от куратор по време на изпитателния срок.
    3. Затворен форум, Уикипедия на Netpeak и собствена библиотека.
    4. Фирмени събития и забавления.
  5. За какво работи нашият «Мениджър за първоначална обработка на запитвания»?

    За да консултира клиентите, отбира качествени лийдове и ги разпределя.

  6. Критерии, по които ще се оценяват резултати на работата на този специалист.

    Количество обработени запитвания.

  7. Наличие на командировки и техния процент от работното време.

    Не.

  8. Съотношение на работа в офиса и срещи с клиенти.

    Работа в офиса - 100%.

  9. Какво е лошото в работата на тази позиция?

    1. Онлайн маркетингът постоянно се променя, затова Вие трябва да бъдете готови към постоянни промени и постоянно обучение.
    2. Като недостатък може да се отбележи необходимостта понякога да работите с некомпентентни клиенти, които нямат доверие към екипа, с който работят.
    3. Сред множеството различни задачи ще има и такива, в които трябва да се сблъскаш с човешкия мързел, глупост, наглост и други не най-добри, но нормални за човека лични качества. Тоест, трябва да можеш да накараш някого да си върши задачите.
  10. Място на специалиста в структурата на компанията:

    1. Отделът, където ще работи специалистът.

      Отдел работа с клиенти.

    2. Брой на колегите в отдела.

      ~20.

    3. На кого се подчинява този колега.

      CCO - търговски директор.

    4. Предполага ли се наличие на подчинени, техен брой.

      Не.

    5. Възможното кариерно развитие на тази позиция.

      New Business Manager, Project Manager.

  11. Условия за работа:

    1. Продължителност на изпитателния срок.

      2 месеца (заплащат се).

    2. Наличие на бонуси.

      Бонус за обработени запитвания и допълнителни продажби на клиента.

  12. Какво да направя, за да работя на позиция «Мениджър за първоначална обработка на запитвания»?

    Да се попълни анкетата, да се направи тестово задание и да се преминат две интервюта.

Кандидатстване за тази роля